Menü

Ravanda Halı piyasada mevcut en zengin koleksiyon, desen ve renk seçenekleri sunan bir iç ve dış mekan halı üreticisidir.

Üretime, 1973’ten bu yana durmadan büyüyen dokuma bilgisini aktararak, desen, koleksiyon ve renk bazında bölgesel olarak değişiklik gösterebilen küresel bir müşteri portföyünün taleplerine, seçkin iç ve dış mekan halı koleksiyonları ile cevap vererek çözüm ortaklığı yapmaktadır.

İyi halının iyi iplikten geldiği bilinciyle, halı üretiminde kullandığımız ipliği de şirket bünyesinde üreterek nihai ürün kalitesini güvence altına almakta, aynı zamanda müşterilerimize kendi pazarlarındaki rekabette, pazar ortalamasından daha kısa üretim süreleriyle öne çıkmaları için yardımcı olmaktayız. Ravanda Halı’da aynı zamanda müşterilerimize geniş bir renk seçeneği ile kendilerine özel renk paleti oluşturmak ve böylece her halıyı kendi koleksiyonlarına has renklerle üretmek gibi eşsiz bir hizmet de sunmaktayız.

Dokumada üç nesildir süregelen uzmanlığımız ile, ARGE’nin bizim sürekli bir süreçtir ve detaylarını, kapasitelerini derinlemesine bildiğimiz tezgahları limitinde kullanmamız ile birlikte, benzersiz koleksiyonlar sunuyor olmamızın temelini oluşturmaktadır. Her adımı önceden planlanan ilmekler sonrasında benzersiz bir doku oluşturarak en sonunda Polipropilen kullanılarak dokuma tezgahında icra edilen bir yeni bir sanat dalını ve flatweave endüstrisi için zirveyi tanımlayan bir halıya dönüşür.

VİZYONUMUZ

Satış ağımızı tüm dünyaya yaymak, halı tercih ve satın alma alışkanlıklarını yeniden tanımlamak

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize sorunsuz bir satın alma deneyimi yüksek satış grafikleri garantileyen ürünler sunmak.